
Najpopularniejsze
- 2 grudnia 2023
- wyświetleń: 12092
[ZDJĘCIA] Wypadek autobusu i busa w Tychach. Poszkodowanych 9 osób!
W środowy poranek 29 listopada w Tychach doszło do wypadku, w którym zostało poszkodowanych 9 osób.
Zdarzenie miało miejsce około godz. 6:30. Na drodze przyzakładowej wzdłuż ul. Turyńskiej w Tychach doszło do czołowego zderzenia Volkswagena Transportera z autobusem komunikacji miejskiej Solaris. Poszkodowani zostali pasażerowie autobusu i kierowca busa. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali w Tychach, Mikołowie i Oświęcimiu. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - poinformowała nas oficer prasowa tyskiej policji mł. asp. Paulina Kęsek.
Jak podaje Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe, akcja została przeprowadzona bardzo sprawnie. Koordynację działań ratowniczych przejął zespół z Bierunia. Działania służb na miejscu wciąż trwają. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu.
Uważajcie na siebie, drogi w województwie śląskim miejscami są oblodzone!
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Potrącenie rowerzysty na ul. Nałkowskiej

[FOTO] Po pijaku uszkodził zaparkowane samochody na ul. Jaracza

Gorący tematZderzenie dostawczaka z trolejbusem. Jeden z pasażerów pokaleczony rozbitą szybą

[ZDJĘCIA] Uszkodzony samochód na parkingu przy ul. Kopernika - poszukiwany sprawca

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulic Damrota - Asnyka. 2 osoby poszkodowane

Zderzenie osobówki z radiowozem policji na ul. Stoczniowców
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.