Najpopularniejsze

• wczoraj, 21:58
  • wyświetleń: 118

Superpuchar Polski zostaje w Oświęcimiu. Trójkolorowi dzielnie walczyli i przez całe spotkanie gonili wynik. Na niewiele ponad dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Alan Łyszczarczyk doprowadził do remisu. O losach pojedynku zadecydowała dogrywka, w której lepsi byli gospodarze i na 31 sekund przed końcem dodatkowego czasu gry Christopher Liljewall przesądził o losach meczu.

Niestety Superpuchar Polski zostaje w Oświęcimiu. Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy 3:2 · fot. GKS Tychy

Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
1:0 Sam Marklund - Ville Heikkinen (01:27)
1:1 Filip Komorski - Viktar Turkin - Dominik Paś (26:18) 5/4
2:1 Carl Ackered - Radosław Galant (35:44)
2:2 Alan Łyszczarczyk (57:38)
3:2 Christopher Liljewal - Carl Ackered - Andreas Soderberg (64:28)

GKS Tychy: Fučik (Lewartowski) - Kaskinen, Bizacki; Łyszczarczyk, Komorski, Jeziorski - Viinikainen, Kakkonen; Lehtonen, Monto, Heljanko - Pociecha, Ciura; Viitanen, Turkin, Paś - Ahola, Krzyżek, Larionovs, Ubowski, Gościński.