
Najpopularniejsze
- 1 lutego 2025
- wyświetleń: 3628
Wypadek w zakładzie pracy przy ul. Goździków. Maszyna wciągnęła rękę pracownikowi
W czwartek 30 stycznia około godziny 12.00 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie, że w jednym z zakładów pracy doszło do wypadku. Ze zgłoszenia wynikało, że jedna z maszyn wciągnęła pracownikowi rękę.

Na miejsce natychmiast zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego, zastępy strażaków KM PSP Tychy oraz JRG Tychy, a także patrol policji. Po przybyciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Strażacy, aby uwolnić dłoń poszkodowanego, musieli częściowo rozebrać maszynę. Mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych.
Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala celem dokładnej diagnostyki i leczenia. O zdarzeniu poinformowana została Państwowa Inspekcja Pracy. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Tyskie służby w hołdzie tragicznie zmarłemu ratownikowi medycznemu

Gorący tematSkrajnie nieodpowiedzialny kierowca. Całkowicie zablokował podjazd Izby Przyjęć

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Nałkowskiej. Mężczyzna potrzebował pilnej pomocy

Zarzuty i tymczasowy areszt dla sprawcy wypadku w Tychach. Prowadził auto na zakazie

[FOTO] Zderzenie dwóch ciężarówek w Kobiórze. Były spore utrudnienia w ruchu

Jedna kolizja, dwóch nietrzeźwych kierujących. Wjechał w płot i poprosił kolegę o wycofanie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.