
Rozrywka
- 20 lutego 2022
- wyświetleń: 2526
Z DIABLAKiem w Beskid Śląski już w niedzielę, 20 lutego
Za nami:
Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" 20 lutego zaprasza na wycieczkę w Beskid Śląski! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu w zimowej aurze.

Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schroniska PTTK na na Klimczoku i na Szyndzielni. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji. Wycieczka odbywać się będzie w warunkach zimowych (raczki mogą się przydać).
Trasa: Wilkowice Bystra - Lanckorona - Magura - Klimczok (1117m n.p.m.) - Szyndzielnia - Przełęcz Kołowrót - Wilkowice Bystra
Koszt wycieczki 44 zł/os
Szczegóły i możliwość zapisania się: http://www.kstdiablak.pl
ZAPRASZAMY
KST DIABLAK
Diablak
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za namiKarnawał z Diablakiem w Teatrze Zagłębia? Czemu nie... wyjazd na komedię Mayday

Za nami"Tootsie" - wyjazd na spektakl do Teatru Rozrywki w Chorzowie z Diablakiem!

Za namiWycieczka wysokogórska - Gerlach 2655 m n.p.m. z Diablakiem

Za namiTatry - Grań nad Bystrą i Kasprowy Wierch z Diablakiem

Za namiTatry - Dolina Pięciu Stawów Polskich i Morskie Oko z Diablakiem

Za namiDzień Dziecka z Diablakiem - rodzinna wycieczka w Beskid Śląski
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.