
Sport
- 1 marca 2021
- wyświetleń: 4022
Baseny w Wodnym Parku Tychy znów działają!
Materiał partnera:
Po SPA Książęcym i Saunach Książęcych kolejna strefa Wodnego Parku Tychy wznowiła działalność. Od 1 marca działa Strefa Sportowa, obejmująca 25-metrowy basen pływacki oraz basen z ruchomym dnem - doskonały m.in. do nauki pływania.

Strefa Sportowa czynna jest codziennie od 9.00 do 21.00. W obiekcie obowiązuje reżim sanitarny - w strefie wejścia i szatniach należy zasłaniać nos i usta maseczką, obowiązuje 1,5-metrowy dystans, a pracownicy zachęcają do płatności bezgotówkowych lub do zakupu biletów przez internet.
Od 6 lutego w tyskim obiekcie ponownie działa też SPA Książęce (z floatingiem, skałą wulkaniczną Ganbanyoku i kąpielami balneologicznymi), a od 20 lutego po przerwie spowodowanej obostrzeniami rządowymi działalność wznowiły Sauny Książęce z Łaźniami Piwnymi.

Zgodnie z zapisami rozporządzenia Premiera RP - pozostałe strefy, w tym Strefa Rekreacji z basenem ze sztuczną falą, strefą dziecięcą, basenem zewnętrznym czy zjeżdżalniami, pozostają nieczynne.

Wodny Park Tychy
43-100 Tychyul. Sikorskiego 20
tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39
Wodny Park Tychy
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

DzisiajCharytatywny maraton pływacki dla Świetlikowa w Wodnym Parku Tychy!

Gorący tematBudowa basenów zewnętrznych przy Wodnym Parku Tychy będzie zadaniem spółki RCGW

Za namiNoc Saunowa w klimacie PRL w Wodnym Parku Tychy!

Relaks na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w Wodnym Parku Tychy!

Za nami"Saunowe Love". Strefa saun w Wodnym Parku Tychy zamieni się w romantyczną oazę!

Za namiPodWodna Przygoda - półkolonie pełne podnych wrażeń w Wodnym Parku Tychy!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.