
Sport
- 6 lipca 2024
- wyświetleń: 1186
Hokej: 17-letni bramkarz dołącza do Trójkolorowych
Tyska bramka najbliższy sezon będzie mocno obsadzona. Do Tomasa Fucika, Kamila Lewartowskiego dołączył młody i bardzo zdolny bramkarz. Szymon Chabior podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt, który będzie obowiązywać przez najbliższy sezon.

Szymon Chabior jest wychowankiem KTH Krynica i to właśnie tam uczył się hokejowego rzemiosła. Przed startem sezonu 2022/2023 przeniósł się do Tychów i w zespołach MOSM był wyróżniającym się zawodnikiem. Kilka miesięcy temu w mistrzostwach Polski juniorów młodszych tyszanie zdobyli złoty medal. Najlepszym bramkarzem turnieju rozgrywanego w Krynicy Zdroju został właśnie Szymon Chabior.
17-letni bramkarz był również powoływany do reprezentacji Polski U-18. Przez kilka ostatnich tygodni wspólnie z drużyną przygotowuje się już do startu nowego sezonu.
ZOBACZ TAKŻE

Finał Mistrzostw Polski w hokeju: GKS Katowice - GKS Tychy 3:0

[FOTO] Miłe złego początki. Finał Mistrzostw Polski w hokeju: GKS Tychy - GKS Katowice 1:3

Finał Mistrzostw Polski w hokeju: GKS Katowice - GKS Tychy 1:3

Finał Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie. GKS Katowice - GKS Tychy 2:0

Gorący tematGKS Tychy niepokonany u siebie w Mistrzostwach Polski! GKS Tychy - GKS Katowice 5:1

Gorący tematFinał Mistrzostw Polski w hokeju! GKS Tychy wygrywa GKS-em Katowice w pierwszym meczu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.