Sport

  • 28 grudnia 2024
  • wyświetleń: 818

Treningi, testy i sparingi! Plan przygotowań do rundy wiosennej

Do ligowych rozgrywek wrócimy dopiero za dwa miesiące, dlatego sztab szkoleniowy musiał dokładnie zaplanować pracę w najbliższych tygodniach.

Treningi, testy i sparingi - przygotowania do rundy wiosennej  12.2024
Treningi, testy i sparingi - przygotowania do rundy wiosennej 12.2024 · fot. GKS Tychy


Piłkarze GKS-u Tychy tegoroczne rozgrywki zakończyli spotkaniem z Kotwicą Kołobrzeg, ale kolejne dni spędzili na testach. Na ich podstawie zawodnicy otrzymali rozpiski indywidualne, które zaczęli realizować po Świętach Bożego Narodzenia. Bieganie i ćwiczenia na siłowni mają ich optymalnie przygotować do startu zimowych przygotowań.

Treningi, testy i sparingi - przygotowania do rundy wiosennej  12.2024
Treningi, testy i sparingi - przygotowania do rundy wiosennej 12.2024 · fot. GKS Tychy


Drużyna na pierwszym treningu zamelduje się 9 stycznia, a kolejne dwa dni ponownie spędzi na testach. W sumie w zimowym okresie przygotowawczym podopieczni Artura Skowronka rozegrają pięć gier kontrolnych. Rywalami „Trójkolorowych” będą zespoły głównie z województwa śląskiego, a w próbie generalnej przed startem rundy wiosennej tyszanie zmierzą się z ŁKS Łódź.

O miejscach i godzinach rozegrania sparingów klub będzie informować na bieżąco.

Treningi, testy i sparingi - przygotowania do rundy wiosennej  12.2024

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.