Wiadomości

• 22 marca 2024
  • 23 marca 2024
  • wyświetleń: 1151

Półfinał play-off: Przegrana w czwartym meczu. O losach pojedynku przesądziła dogrywka

To było najbardziej wyrównane i zacięte spotkanie w całej rywalizacji, które ostatecznie zakończyło się porażką tyszan. W czwartym meczu półfinału play-off Tauron Hokej Ligi, Re-Plast Unia Oświęcim pokonała GKS Tychy 3-2.

Unia Oświęcim
A jednak przegrana. O losach pojedynku przesądziła dogrywka - 22.03.2024 · fot. GKS Tychy

O losach pojedynku przesądziła dogrywka w której złotego gola zdobył Krystian Dziubiński. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę w Oświęcimiu o godzinie 18:00.

GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3d. (1:0, 0:2, 1:0, 0:1)

1:0 - Mark Viitanen - Bartłomiej Pociecha (08:31),
1:1 - Peter Bezuška (22:38),
1:2 - Erik Ahopelto - Peter Bezuška, Kamil Sadłocha (25:38, 5/4),
2:2 - Wiktor Turkin - Mateusz Bryk, Bartłomiej Pociecha (47:41),
2:3 - Krystian Dziubiński - Mark Kaleinikovas, Kalle Valtola (75:50).

GKS Tychy: Fučík - Nilsson, Kaskinen; Łyszczarczyk, Komorski, Jeziorski - Ciura, Jaromersky; Tavi, Turkin, Korenczuk - Pociecha, Bryk; Rac, Viitanen, Mroczkowski - Jaśkiewicz, Ubowski; Krzyżek, Galant, Marzec.

Unia: Lundin - Diukow, Jākobsons; Sadłocha, Dziubiński, Kaleinikovas - Valtola, Uimonen; Ahopelto, Karjalainen, Heikkinen - Bezuška, Ackered; Denyskin, Trkulja, Lorraine - Łukawski, Noworyta; Kowalówka, Sołtys, Wanat.