
Wiadomości
- 10 września 2024
- wyświetleń: 3008
Pierwszy Tyski Eko Piknik na Placu pod Żyrafą!
Za nami:
We wtorek 10 września Tychy staną się najbardziej ekologicznym miastem w Polsce! Tyski Eko Piknik oznacza moc atrakcji dla najmłodszych oraz przede wszystkim solidną dawkę wiedzy na tematy związane z recyklingiem i ochroną środowiska! Zaprasza firma Master - odpady i energia!

Nie zabraknie licznych stoisk warsztatowych, występów teatralnych i tanecznych, a także prawdziwie ekologicznego koncertu. Ponadto będą: dmuchańce, zajęcia artystyczne, wata cukrowa, popcorn, malowanie buzi, tatuaże i wiele innych!
Firma Master zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy! Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Tychy.
ZOBACZ TAKŻE

Nieudana akcja wymiany elektrośmieci na choinki. Rzecznik tyskiego ratusza wyjaśnia

[FOTO] Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - spotkanie integracyjne na Placu pod Żyrafą

25 majaTyska Senioriada pod Żyrafą z Telewizją Silesia!

28 czerwcaWraca święto miasta Tychy: Happysad, Sławomir, Cleo, Tabu, Majka Jeżowska, Paktofonika i inni!

Nie żyje ośmioletnia Lenka. Miała być bohaterką kolejnej edycji Wielkiej Muzycznej Pomocy

Rewolucja w recyklingu odzieży i tekstyliów - zanosimy je do PSZOK-u
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.