
Wiadomości
- 20 lutego 2019
- wyświetleń: 1928
Znamy "jedynkę" i "dwójkę" PiS-u w wyborach do europarlamentu
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło liderów list w wyborach do Parlamentu Europejskiego. "Jedynką" w województwie śląskim zostanie Jadwiga Wiśniewska.

W okręgu nr 11 obejmującym województwo śląskie liderem list będzie dotychczasowa europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska.
Na drugim miejscu nie znajdzie się kolejny europoseł Prawa i Sprawiedliwości z województwa śląskiego - Bolesław Piecha. "Dwójka" przypadnie Grzegorzowi Tobiszowskiemu, który obecnie pełni funkcję wiceministra energii w rządzie Mateusza Morawieckiego. Jest pełnomocnikiem rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego.
ZOBACZ TAKŻE

Tyski Klub Prawa i Sprawiedliwości organizuje wyjazd na Marsz Niepodległości w Warszawie
.jpg)
1 majaSławomir Mentzen przyjedzie do Tychów

Tyscy urzędnicy otrzymali złoty medal za długoletnią służbę

[FOTO] Spotkanie prezydenta z mieszkańcami i Radą Osiedla A

Były zastępca prezydenta Tychów został wiceprzewodniczącym zarządu GZM

Leszek Pietraszek nowym wicemarszałkiem Województwa Śląskiego
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.