Wiadomości

  • 9 października 2020
  • 10 października 2020
  • wyświetleń: 3160

Święto Drzewa w Browarze - są zmiany w programie!

Za nami:

W sobotę, 10 października Browar Obywatelski w Tychach zaprasza na Święto Drzewa. W związku z wprowadzeniem tzw. żółtej strefy w całym kraju z powodu epidemii koronawirusa, program Dnia Drzewa na terenie Browaru Obywatelskiego został nieco zmieniony. Anulowano wszystkie warsztaty dla dzieci, a impreza została skrócona.

Aktualny program Święta Drzewa:



  • 10.00 Otwarcie i powitanie,
  • 10.15 - 11.00 Zmiany klimatyczne z perspektywy ogrodnika - co oznaczają i jak się na nie przygotować - wykład na sali Industrialnej - prowadzi Browar Obywatelski,
  • 11.10 - 11.45 Jak ratować ginące gatunki drzew - o banku genowym i technologiach, jakimi dysponuje człowiek, aby ocalić wymierające gatunki roślin - wykład na sali Industrialnej - prowadzi przedstawiciel Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie,
  • 11.50 - 12.50 Zwiedzanie Browaru Obywatelskiego i Tichauer Art Gallery - prowadzi Tyska Fundacja Promocji Kultury i Turystyki,
  • 13.00 - 14.00 Sadzenie wiśni ozdobnych na terenie Browaru Obywatelskiego - prace terenowe.


Ze względu na brak możliwości zachowania dystansu społecznego i wprowadzenie obostrzeń epidemicznych, odwołane zostają wszystkie warsztaty dla dzieci oraz część wykładów:

  • Warsztaty rozpoznawania drzew - odwołane,
  • Sadzenie kwiatów - odwołane,
  • Warsztaty plastyczne - odwołane.


Podczas wydarzenia obowiązkowe jest posiadanie maseczki oraz zachowanie dystansu 2m.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

święto drzewa

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

Reklama

Browar Obywatelski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.