Wiadomości

• 28 listopada 2021
  • wyświetleń: 2021

Hokeiści GKS Tychy notują szóste zwycięstwo z rzędu

Zwycięstwem 4:2 dla drużyny GKS Tychy zakończyło się niedzielne spotkanie Polskiej Hokej Ligi pomiędzy "Trójkolorowymi" a KH Energą Toruń. Było to już szóste zwycięstwo dla tyszan z rzędu.

Wicelider pokonany! Hokeiści GKS Tychy wygrywają z KH Energa Toruń
Hokeiści GKS Tychy notują szóste zwycięstwo z rzędu - zdj. archiwalne · fot. gkstychy.info

Wynik spotkania otworzył strzałem z bliska w 10. minucie Radosław Galant. Sześć minut później prowadzenie dla tyszan podwyższył Christian Mroczkowski, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy.

W 25. minucie meczu kontaktową bramkę dla KH Energa Toruń zdobył Robert Arrak. "Trójkolorowi" odzyskali dwubramkową przewagę już 4 minuty później po trafieniu Michaela Cichego. W trzeciej tercji czwartego gola dla GKS Tychy ponownie zdobył Radosław Galant (36. minuta).

Tuż pod koniec spotkania, w 57. minucie, do siatki tyszan trafił Aleksandr Rodionov. Był to ostatni gol w dzisiejszym meczu, który zakończył się zwycięstwem tyskiego GKS 4:2.

GKS Tychy: Lewartowski (Zawalski) - Smirnov, Zheldakov; Dupuy, Starzyński, Jeziorski - Seed, Kotlorz; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Pociecha, Biro; Wróbel, Galant, Sergushkin - Korchemkin, Bizacki; Marzec, Feofanov, Gościński.