Wiadomości

• 7 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2083

Tyszanie wysoko ulegli Ciarko STS Sanok

Niestety w meczu 28. kolejki Polskiej Hokej Ligi tyszanie wysoko ulegli Ciarko STS Sanok przegrywając aż 2:7.

gks sts sanok, hokej, gks Tychy

W trzeciej tercji popis swoich umiejętności dał duet Tamminen - Henttonen. Fińscy zawodnicy występujący w barwach Sanoka w dziewięć minut strzelili cztery gole i nie pozostawili trójkolorowym złudzeń na dogrywkę.

GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 2:7 (0:1, 1:2, 1:4)

0:1 Kamil Olearczyk - Toni Henttonen - Jakub Bukowski (02:53)
0:2 Radosław Sawicki - Kamil Olearczyk - Sami Tamminen (22:07)
0:3 Toni Henttonen - Aleksi Hamalainen - Sami Jekunen (28:37) 5/4
1:3 Marek Biro - Jean Dupuy (29:44)
2:3 Christian Mroczkowski - Bartłomiej Pociecha - Marek Biro (43:04)
2:4 Sami Tamminen - Alexander Mokshantsev - Bogusław Rąpała (48:59)
2:5 Sami Tamminen - Alexander Mokshantsev - Radosław Sawicki (53:23)
2:6 Sami Tamminen (56:43)
2:7 Toni Henttonen - Jakub Bukowski (57:53)

GKS Tychy: Lewartowski (Zawalski) - Pociecha, Biro; Gościński, Starzyński, Jeziorski - Seed, Korchemkin; Szczechura, Galant, Mroczkowski - Smirnov, Kotlorz; Dupuy, Feofanov, Sergushkin - Michałowski, Krzyżek, Witecki, Wróbel, Marzec.